Pozycjonowanie stron internetowych, linki sponsorowane, tworzenie stron

telefon784 972 939 e-mailbiuro@mercuryweb.pl

Własna strona www to ważny krok, pozwalający zaistnieć w Internecie. Będąc wizytówką, stanowi jednocześnie pierwszy kontakt z potencjalnym klientem.

Firmowa strona internetowa:

  • pozwala na dotarcie ze swoją ofertą do znacznie większej liczby odbiorców.
  • zmniejsza koszty reklamy,
  • ułatwia komunikację z potencjalnymi klientami,
  • wpływa pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa, dodając wiarygodności.

Jeśli witryna zniechęci i nie spełni oczekiwań odwiedzających ją użytkowników, nie wyrażą oni zainteresowania szczegółową ofertą - wejdą, wyjdą i nigdy nie wrócą. Dlatego strona internetowa musi być atrakcyjna pod względem wizualnym, a jednocześnie funkcjonalna i przyjazna dla użytkowników.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest witryna spełniająca standardy graficzne, standardy usability pozwalające na intuicyjne poruszanie się po stronie oraz standardy accessbility dające dostępność osobom niepełnosprawnym.

Wiemy, jak to osiągnąć

Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem nowoczesnych i zgodnych z aktualnie obowiązującymi standardami stron internetowych. Korzystając z naszych usług, wybierasz doświadczenie i profesjonalizm. A to dlatego, że nad Twoją Strony internetowe stroną internetową będą pracować wyłącznie najlepsi specjaliści w dziedzinie projektowania graficznego, kodowania HTML / CSS, projektowania interfejsów bazujących na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach - jQuery, PHP, flash.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że witryna musi być przyjazna nie tylko użytkownikom, ale również wyszukiwarce internetowej. Dlatego dostosowujemy ją pod kątem pozycjonowania, by mogła uzyskać jeszcze wyższe pozycje w Google.

Nie posiadasz jeszcze swojej strony internetowej? Skorzystaj z naszych usług. Podczas tworzenia witryn internetowych łączymy aktualne trendy z funkcjonalnością i użytecznością. A indywidualne podejście pozwala nam dopasować projektowaną stronę do charakteru konkretnej firmy i branży, w której działa.

A może masz już własną witrynę, jednak nie spełnia ona obecnie obowiązujących standardów? Zgłoś się do nas, a my przeprowadzimy audyt i zaproponujemy rozwiązania, dzięki którym strona internetowa będzie nowoczesna i funkcjonalna, wpływając pozytywnie na wizerunek firmy w Internecie.

Arkadiusz Pragier
Specjalista SEO

telefon: 784 972 939
e-mail: a.pragier@mercuryweb.pl

Patrycjusz Urbanek
Specjalista SEO

telefon: 784 990 009
e-mail: p.urbanek@mercuryweb.pl