Tworzenie stron internetowych

Projektujemy nowoczesne strony www zoptymalizowane tak by mogły szybko awansować w wyszukiwarce internetowej

Mercuryweb projektowanie i tworzenie stron www

 

Przyjazne i atrakcyjne wizualnie strony interntowe

Prawidłowo wykonana i zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google strona firmowa jest krokiem milowym w osiągnięciu wysokich pozycji w wyszukiwarce internetowej. MercuryWeb kładzie szczególny nacisk na jednoczesne wdrażanie elementów optymalizacji SEO w czasie projektowania witryny www. Tym samym otwieramy Państwu drogę do szybszego pojawiania się na wyższych pozycjach w Google.

Co możemy Państwu zaproponować?

Nowoczesne strony internetowe

 

MercuryWeb projektuje strony internetowe od podstaw oparte na otwartych systemach CMS takich jak WordPress lub framework`ach takich jak Bootstrap lub w innych technologiach. WordPress  jest obecnie jednym z najpowszechniej wykorzystywanych narzędzi do pracy nad nową witryną internetową. Klienci mają sposobność samodzielnej edycji strony w dowolnym momencie. Przyjazna instrukcja obsługi w języku polskim oraz estetyczny układ przyczynią się do szybkiego zapoznania się z wdrażaniem aktualizacji na stworzonej przez nas witrynie www. Profesjonalna strona firmowa jest wstępem do prowadzenia dalszych działań marketingowych. Przykuwająca uwagę, przejrzysta i funkcjonalna platforma jest zalążkiem przyszłych zysków w danej branży.

 

Przyjazny wygląd i responsywność

Pierwsze wrażenie, jakie klient odczuwa po wejściu na stronę internetową, będzie rzutowało na wybór przezeń firmy, z której usług skorzysta. Dlatego szata graficzna oraz wkomponowana w nią treść witryny www winna być uporządkowana oraz klarowna. Niepotrzebne grafiki, które tylko spowalniają ładowanie strony oraz pozbawiony przejrzystości układ strony zniechęca potencjalnych klientów by pozostać na niej nieco dłużej i zapoznać się z zaprezentowaną ofertą. MercuryWeb tworzy funkcjonalne strony firmowe, które są jednocześnie atrakcyjnie wizualnie i klarowne. Kładziemy także szczególny nacisk na responsywność zaprojektowanej witryny czyli jej dostosowania się do ekranów różnej rozdzielczości. Dzięki wdrożonym działaniom będą z niej mogli korzystać użytkownicy tabletu i telefonów komórkowych, czyli główne grono potencjalnych klientów.

Strona dostosowana do wymogów wyszukiwarki Google

Przewagą stron internetowych stworzonych przez MercuryWeb nad innymi, zaprojektowanymi przez specjalizujące się jedynie w tej dziedzinie firmy, jest jej dostosowanie do wymogów wyszukiwarki Google. Owocem współpracy z naszą agencją są witryny przyjazne użytkownikowi i funkcjonalne pod względem działań SEO. W ten sposób uzyskujemy bazę do pracy nad widocznością Państwa firmy w wyszukiwarce internetowej bez konieczności wdrażanie dodatkowych zmian. Skraca to czas na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwań a tym samym zapewnia szybki jej awans na czołowe miejsca. Podczas projektowania strony branżowej realizujemy zadania mające na celu stworzenie odpowiedniej struktury i zastosowania słów kluczowych oraz optymalizację grafiki i treści. Dzięki niniejszym czynnościom przyszła strona ma większe szanse na pozytywną ocenę przez roboty Google.

Wraz z projektowaniem strony oferujemy także wypełnienie jej treścią tematyczną, zgodną z Państwa wymogami. Zatroszczymy się o oprawę graficzną oraz napiszemy profesjonalne artykuły dostosowane do wytycznych wyszukiwarki Google, które będą promowały Państwa usługi.

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej w MercuryWeb? Napisz do nas a otrzymasz wycenę.

tworzenie stron wordpress

Niskie koszty i wiele korzyści

Osoby zainteresowane ofertą tworzenia stron internetowych w oparciu o platformę WordPress uzyskują od nas stałą opiekę nad witryną, która będzie na bieżąco aktualizowana i w razie konieczności optymalizowana. Jeśli sobie Państwo tego życzą, zajmiemy się także systematycznym uzupełnianiem treści i grafiki lub będziemy służyć wsparciem podczas samodzielnego edytowania witryny. Zadbamy o to by strona firmowa eksponowała swoje walory potencjalnym klientom przyczyniając się do wzmożonego ruchu i zainteresowania Państwa usługami.
WordPress umożliwia stworzenie nowoczesnej strony internetowej, która jest idealnym „materiałem” do pozycjonowania.

Powiedz nam, czego oczekujesz i dowiedz się ile to będzie kosztowało dzięki bezpłatnej wycenie. Wspólnie omówimy szczegóły dotyczące projektu.

Nasz specjalista skonstatuje się z Tobą w celu zaprezentowania wstępnego projektu strony internetowej na wybranych i dopasowanych szablonach.

Stworzymy profesjonalną i nowoczesną stronę internetową WordPress i przystąpimy do procesu jej pozycjonowania w wyszukiwarce Google.