Pozycjonowanie stron internetowych, linki sponsorowane, tworzenie stron

telefon784 972 939 e-mailbiuro@mercuryweb.pl

Chcesz utorować sobie drogę do jeszcze większego grona potencjalnych klientów? Wykorzystaj potencjał, jaki drzemie w Google i zajmij najwyższe pozycje wyszukiwarki internetowej. Dzięki pozycjonowaniu Twoja witryna dotrzeTop10 na sam szczyt, wyprzedzając konkurencję.

Pamiętaj, że aktualnie dostęp do sieci ma ponad 77% Polaków (zgodnie z danymi Consumer Barometr with Google), zaś Internet  jest źródłem informacji o produktach i usługach. Większość z nich posługuje się przede wszystkim wyszukiwarką Google.pl (statystki wskazują, że jest to najpopularniejsza wyszukiwarka, której udział na rynku wyszukiwarek przekracza 96% - stan na 29.04-5.05.2013). Dlatego musisz zrobić wszystko, by zająć pierwsze pozycje w Google.

My wiemy, jak to osiągnąć - bezpiecznie i skutecznie.

Nie istnieje jednak żaden sposób, dzięki któremu można szybko dotrzeć na pierwsze miejsce w Google i pozostać tam na zawsze. Jeśli witryna ma trafić na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, musisz o to dbać regularnie. Dlatego pozycjonowanie jest procesem długotrwałym, który wymaga posiadania wiedzy oraz umiejętności. Istotne znaczenie ma dobór odpowiednich słów kluczowych, ściśle związanych z tematyką / branżą firmy. Wymagana jest również szczegółowa analiza dotychczasowej witryny w zakresie kodu HTML oraz zamieszczanych treści.

Pozycjonowanie to:

  • Możliwość dotarcia do jeszcze szerszego grona użytkowników sieci. Wiedz, że większość osób przegląda wyłącznie kilka pierwszych stron wyników wyszukiwania. Jeśli znajdujesz się daleko w tyle, jesteś niewidoczny dla swoich potencjalnych klientów.
  • Jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form nienachlanej reklamy. Dzięki zdobyciu wysokiego miejsca w Google, nie musisz namawiać użytkowników do skorzystania z Twojej oferty. Oni sami Ciebie wybiorą.
  • Zwiększona wiarygodność firmy, co wpływa pozytywnie na jej wizerunek. W przekonaniu większości użytkowników te strony, które znajdują się wysoko w Google budzą zaufanie.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja witryna osiągnie najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na określone słowa kluczowe, zapytaj o szczegóły oferty MercuryWeb.

Arkadiusz Pragier
Specjalista SEO

telefon: 784 972 939
e-mail: a.pragier@mercuryweb.pl

Patrycjusz Urbanek
Specjalista SEO

telefon: 784 990 009
e-mail: p.urbanek@mercuryweb.pl