Pozycjonowanie stron

6 + 11 =

Nasze atuty:

Dlaczego warto skorzystać z oferty MercuryWeb:

10 lat Doświadczenia Na Rynku SEO

Setki zadowolonych klientów

Skuteczne działania dla różnych branż

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Wysoka pozycja w najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce i na świecie to realny napływ nowych klientów oraz budowanie tzw. świadomości marki. Firma, która nie jest widoczna w sieci na czołowych pozycjach wyszukiwarki z pewnością traci na rzecz swoich konkurentów, którzy się na takich pozycjach znajdują. I nie chodzi tu tylko o pozyskiwanie nowych klientów. Wielu ekspertów uważa, że potencjalni nabywcy mniej chętnie korzystają z mniej znanych firm gdyż mniej im ufają. Dlatego widoczność w sieci jest nie do przecenienia.

Zakres naszych usług

Pozycjonowanie stron

Obecnie pozycjonujemy tysiące stron z różnych branż. Posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu lokalnym krajowym i na międzynarodowym (np. w google.co.uk).

Tworzenie stron i aplikacji www

Nasza firma wykonała wiele projektów zarówno w czystym php, jak również w bardziej zaawansowanych rozwiązaniach takich jak WordPress, Jooma, czy Django.

Linki sponsorowane

Prowadzimy, lub prowadziliśmy kampanię dla wielu naszych klientów. Zapewniamy kompleksowe prowadzenie kampanii, jak również zajmujemy się jednorazową konfiguracją.

Zaufali nam:

Poniżej prezentujemy listę wybranych klientów. Nie jest to pełna lista klientów, najbardziej znani zastrzegli by nie udostepniać informacji o działaniach dla nich:

2 + 14 =

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytanie lub jesteś zainteresowany napis korzystając z formularza po prawej lub: