Pozycjonowanie stron internetowych, linki sponsorowane, tworzenie stron

telefon784 972 939 e-mailbiuro@mercuryweb.pl

Linki sponsorowane są tanią, a zarazem skuteczną formą dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów, poszukujących usług / produktów za pośrednictwem Internetu. Takie płatne linki występują jako podświetlona reklama - ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania na daną frazę. Oznacza to Linki sponsorowane więc, że oferta reklamowa nie wyświetla się przypadkowym użytkownikom, lecz wyłącznie tym, którzy wstępnie zainteresowani są konkretną ofertą.

Najbardziej popularną reklamy kontekstowej jest Google AdWords. Warto z tego narzędzia skorzystać biorąc pod uwagę fakt, że wyszukiwarka Google jest najbardziej popularną w Polsce. Statystyki wskazują, że korzysta z niej nawet 97% użytkowników Internetu.

Dlaczego warto zainwestować w kampanię Google AdWords?

Jest to rozwiązanie, które stanowi doskonałe uzupełnienie pozycjonowania strony internetowej.

  • Daje natychmiastowe efekty - strona internetowa promowanej firmy natychmiast dostaje się na pierwsze pozycje w Google - na konkretne słowo kluczowe. Wystarczy uruchomić kampanię, by witryna dotarła do szerokiego grona użytkowników, wśród których znajdują się potencjalni klienci.
  • Płacisz wyłącznie za efekty - reklama kontekstowa wyświetlana jest bezpłatnie - bez względu na okres. Opłata pobierana jest wyłącznie za rezultaty - kliknięcia na link reklamy, prowadzący do promowanej witryny. Koszt kliknięcia uzależniony jest od konkurencyjności wybranej frazy (im większa konkurencja, tym rośnie cena za jedno kliknięcie).
  • Możesz dopasować koszt kampanii do budżetu firmy - koszt prowadzonej kampanii ustalany jest samodzielnie. To właściciel przedsiębiorstwa decyduje, ile może przeznaczyć na Google AdWords. Nie zdarzy się więc sytuacja, że koszt kampanii linków sponsorowanych znacznie przekroczy ustalony budżet.
  • Jesteś w stanie sprawdzić skuteczność kampanii - a umożliwia to program Google Analytics. Wszystkie kliknięcia są rejestrowane, dzięki czemu masz możliwość (w dowolnym momencie) sprawdzić efekty kampanii oraz obliczyć zwrot inwestycji. Takie narzędzie pozwala również na modyfikowanie późniejszych działań promocyjnych.

Jeśli chcesz mieć pewność, że działanie w zakresie AdWords da oczekiwane efekty, skorzystaj z naszej pomocy. Specjaliści z MercuryWeb przygotują i przeprowadzą kampanię linków sponsorowanych na najwyższym poziomie.

Arkadiusz Pragier
Specjalista SEO

telefon: 784 972 939
e-mail: a.pragier@mercuryweb.pl

Patrycjusz Urbanek
Specjalista SEO

telefon: 784 990 009
e-mail: p.urbanek@mercuryweb.pl