Zajmij czołowe miejsce w wyszukiwarce Google.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych to okazja do pozyskania nowych klientów.

W ramach oferty otrzymasz :

  • audyt SEO Twojej strony
  • zaplanujemy i przeprowadzimy kampanię marketingową
  • przedstawimy najlepsze rozwiązania
  • otrzymasz wsparcie naszych specjalistów

Zapewniamy bezpieczne metody pozycjonowania.

Zamów darmową wycenę

Dlaczego warto promować swoją firmę w sieci?

Jednym z ważniejszych celów każdej działalności jest pozyskanie nowych klientów. Działania marketingowe, w Internecie zwiększają ruch klientów na stronie i podnoszą szansę na pozyskanie klienta. Usługa, którą oferuje MercuryWeb to nie tylko pozycjonowanie słów kluczowych w wyszukiwarce. To szereg działań zwiększających widoczność i zaufanie do marki w sieci. W skład tych działań wchodzi optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki oraz doświadczeń użytkowania (UX). Wybierając MercuryWeb zapewnisz swojej firmie kompleksowe działania zmierzające do wypromowania swojej strony.

Jesteśmy otwarci w kwestii umowy

Wysokie miejsca w przeglądarce internetowej to wspólna korzyść, dlatego akceptujemy różne formy umowy. Nawet rozliczenie za efekt w przypadku prostszych fraz. W przypadku trudniejszych taki model jest pozbawiony sensu jednak zawsze można z nami negocjować model hybrydowy.  Jesteśmy otwarci na propozycję. 

Jesteśmy skupieni na celu

Systematycznie dążymy do osiągnięcia najwyższych celów. Dlatego każdego klienta i każdą umowę traktujemy indywidualnie. Dlatego, że każda propozycja jest skrojona pod klienta  i nie ma u nas pakietów zestandaryzowanych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Pasja i doświadczenie

Mamy odwagę zmierzyć się z każdym problemem. Istniejemy na rynku od 2011 roku. W międzyczasie przeprowadziliśmy setki kampanii marketingowych i wypromowaliśmy setki stron. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w naszą pracę i elastyczności możemy dalej świadczyć Państwu nasze usług mimo bardzo zmiennego rynku i bardzo dużej konkurencji. 
Przez ponad 10 lat współpracowaliśmy z ponad 700 firmami z Polski jak i z zagranicy. Oto lista niektórych naszych klientów:

Obsługiwanych klientów

Pozycjonowanych stron

Lat doświadczenia

Bezpłatna, niezobowiązująca wycena:

Rodzaje umów na podstawie których prowadzimy działania